TOVAR V AKCII

bežná cena 16,90 Euro
naša cena 11,90 Euro
skladom
bežná cena 15,90 Euro
naša cena 14,90 Euro
skladom
bežná cena 16,90 Euro
naša cena 13,50 Euro
skladom

» Odstúpenie od zmluvy
Odstúpenie od zmluvy

Pre odstúpenie od zmluvy v zákonom stanovenej lehote 14 dní sa vzťahuje:

Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru. Zámer odstúpiť od zmluvy oznámi kupujúci predávajúcemu čo najskôr, a to písomne e-mailom na info@dvere-okna-parkety.sk . Je potrebné, aby ste nás o vrátení tovaru vopred informovali, následne Vám pošleme potvrdenie o prijatí a vyzveme Vás k jeho odoslaniu. Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ, teda kupujúci. Tovar odporúčame vrátiť v originálnom balení, nepoužívaný a nepoškodený. 

Odstúpiť od kúpnej zmluvy nie je možné, ak bol tovar zakúpený na IČO. Vzťahy medzi právnickými osobami sa riadia ustanoveniami obchodného zákonníka (zák. č. 513/1991 Zb.) V prípade ak tovar nakupujete v súvislosti s vašou podnikateľskou činnosťou (o čom rozhoduje uvedenie IČO na nákupnom doklade), právo na odstúpenie nevzniká, nakoľko obchodný zákonník túto možnosť neumožňuje.

Prosíme Vás pri vrátení tovaru zabezpečiť balíky takým spôsobom, aby nedošlo počas prepravy k jeho poškodeniu (bublinková fólia, výplň balíka, označenie špeciálnym štítkom, poistenie zásielky, a pod.) Informujte sa prosím u kuriérskej alebo poštovej služby ohľadom odoslania! Toto odporúčanie je zvlášť potrebné pri tovare, ktorý je krehký (zrkadlá, sklá a keramika).

Ak máte tovar akokoľvek poškodený, je nutné vopred kontaktovať info@dvere-okna-parkety.sk a poškodenie zdokumentovať fotografiami. Za predpokladu splnenia vyššie uvedených podmienok Vám bude uhradená čiastka za tovar vrátená na Váš bankový účet do 14 dní.

V prípade záujmu vieme od Vás tovar odobrať aj my. Cena za dopravu sa účtuje 10-15 % z ceny tovaru (záleží od vzdialenosti, váhy a typu nábytku).

Tovar zašlite na adresu: Miche s.r.o., Podzávoz 1914, 022 01 Čadca

 

Vrátenie tovaru do 60 dní

Prinášame novinku možnosti vrátenia tovaru aj po zákonom stanovenej lehote, a to až do 60 dní od jeho prevzatia. V takom prípade je však nutné, aby bol tovar v originálnom a nepoškodenom obale, nerozbalený a nepoužívaný! Montovaný tovar nie je možné vrátiť. Kupujúci je zároveň povinný vrátiť tovar komplet s príslušenstvom a montážnym návodom. Uvedené sa takisto nevzťahuje na tovar, ktorý je zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa (nábytok vyrobený na mieru, kuchynské linky a sedacie súpravy), tovar vo výpredaji a tovar získaný v reklamačnom konaní (výmena za nový kus).

Tieto ustanovenia platia pre objednávky prijaté od 20.5.2022 a nie je ich možné uplatniť spätne.

 

Odstúpenie od zmluvy verzia pre tlač

NDc2ZWIxN