TOVAR V AKCII

naša cena 190,00 Euro
skladom
naša cena 179,00 Euro
skladom
naša cena 137,00 Euro
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 190,00 Euro
skladom
naša cena 113,00 Euro
skladom
naša cena 142,99 Euro
skladom

» Montáž, údržba-terasy Woodlok

Woodlook® je moderný progresívny stavebný materiál určený do exteriéru. Jeho úlohou je osloviť tých stavebníkov a investorov, ktorí uprednostňujú drevo, no neustále sa boria s jeho nedostatkami, hlavne vysokými nárokmi na údržbu.

Woodlook® je priemyselný produkt - kompozitný materiál, vyrábaný extrúziou zmesi termoplastu a drevnej múčky do rôznych profilov podľa účelu použitia.

Jeho zloženie tvorí 60% múčka z kvalitných tvrdých drevín a 40% HDPE (tvrdený polyetylén) s ekologickými aditívami na zabezpečenie farebnej stálosti, odolnosti voči vode, hnilobe, hmyzu a UV žiareniu. Vďaka použitiu najkvalitnejších surovín a najmodernejšej technológie je tento materiál predurčený na vysokú mechanickú odolnosť a odolnosť voči vlhkosti a slnečnému žiareniu.

Hlavné oblasti použitia:

- terasy, podlahy pri bazénoch, balkóny

- fasádne obklady

- ploty, brány

Terasy - montáž a údržba:

Terasu je možné zhotoviť na akomkoľvek podklade. Podľa toho sa volí materiál podkonštrukcie - konštrukčné hranoly wpc Woodlook, hliník, oceľ alebo tlakovo impregnované drevené hranoly. Dôležité je dodržať maximálnu vzdialenosť jednotlivých konštrukčných hranolov podľa typu použitých terasových dosiek a predpokladaného zaťaženia terasy. Na ukončenie hrán sa môžu použiť lišty wpc, hliníkové lišty alebo koncové krytky na komôrkové dosky.

Pri montáži je nutné brať do úvahy miestne teplotné pomery s ohľadom na tepelnú rozťažnosť materiálu v závislosti od vonkajšej teploty. Montáž doporučujeme zveriť vyškoleným a skúseným montérom.

Údržba je jednoduchá, spočíva v umytí terasy, najlepšie tlakovou vodou s plochým prúdom do 80 Bar (tzv. wapka). Mastné fľaky je vhodné čo najskôr umyť obyčajným saponátovým roztokom a vodou. Nie je vhodné používanie rozpúšťadiel, pretože tie by mohli zmeniť farbu materiálu. Stopy po cigaretových opalkoch a škrabance je vhodné odstrániť jemným zbrúsením brúsnym papierom, alebo drôtenkou v smere drážok.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

YWEyYzRkN